Atabari.Net Kullanım Koşulları

Bu bölüm, sitenin kullanım şartlarını, bunlarla ilgili kuralları ve yasal sorumlulukları belirtmektedir. Atabari.Net aşağıda belirtilen koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Atabari.Net herkese açık bir sitedir. Hizmetlerimiz aksi belirtilmediği sürece ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, site yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar.

1) Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

2) Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya düzeltilmesi durumunda,

3) Sitede yer alan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,

4) Üyelere verilen kullanıcı adı, şifre, üye numarası gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda,

5) Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması durumunda.

6) Atabari.Net‘ de sunulan içerik ve görseller kişisel kullanımınız içindir. Atabari.Net ‘in içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak belirtmeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya Internet sitesinde yayınlamak veya Atabari.Net ‘in izni olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

7) Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı ilgili anlaşmalar gereği Atabari.Net ‘de olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

8) Aynı zamanda bu sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı Internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ve bu sitelerle ilgili riskler ziyaretçilere aittir.

9) Sitede önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan istediği değişiklikleri yapma hakkı Atabari.Net ‘indir.

10) Atabari.Net sitenin çalışması amacıyla kullandığı yazılımlar ile ilgili bir sorumluluk yüklenmemektedir. Bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı Atabari.Net ‘e bu konuda bir sorumluluk yüklenemez.