Ücretsiz Youtube Abonesi Olun

atabari.net 202 Yorum yapılmamış

image

 

Bizlere Destek İçin Ücretsiz Youtube’ye Abone Olun, Kanalımıza Destek Verin.
Konu Hakkında Detaylı Yazıyı Aşağıda Paylaşıyorum

Yıllardır Artvin’in kültürünü tüm dünyaya tanıtmak için kısıtlı imkanlarımızla büyük işler yapmak için başlamış olduğumuz bu işe, sosyal ağ yayınlarımızda video paylaşım platformu olan dünya devi Youtube’i seçerek bu platformdan devam etmeyi sağlıklı bulduk.

 

Dolayısıyla, tamamen ücretsiz kayıt imkanıyla youtube.com’a  giriş yaptıktan sonra, yapacaklarınızı aşağıda detaylı tarif edeceğiz.  Bu tarihten sonra rahatça bizim yaptığımız çalışmalara destek vermeniz sağlanacak.

Kanalımıza abone olmak için, aşağıda resimli olarak ta tarif etmeye çalıştık.

Youtube Kanalımız:https://www.youtube.com/08atabari

 

1) Herhangi bir gmail uzantılı mail adresiniz varsa, youtube.com a giriş yaptıktan sonra sağ üste bulunan “OTURUM AÇ” tıklayın. Gelen ekranda kullanıcı adınızı ve şifreniz istenecektir. Bunları girin ve youtube arama yap kısmına “atabari.net” yazarak arattırma yaptıktan sonra sizi Atabarı Net youtube kanalımızı getirecektir. O ekranda “ABONE OL” yazısına tıklayarak abone olabilirsiniz.

 

2) Daha önce youtube aboneliği olmayanlar “OTURUM AÇ” dedikten sonra yeni yine tamamen ücretsiz yeni kayıt olduktan sonra yukardaki adımları izleyerek kanalımıza abone olabilirler.